Visi mobilieji

Pirmasis išmanusis laikrodis specialiai bėgikams: kokiomis funkcijomis nustebins?

Išmaniųjų technologijų gamintoja „Huawei“ ir toliau siūlo novatoriškus sprendimus išmaniųjų laikrodžių srityje. Bendrovė neseniai pristatė išmanųjį laikrodį „Huawei Watch GT Runner“, skirtą išskirtinai bėgikams bei sporto mėgėjams. Naujasis laikrodis ne tik yra patvarus bei patogus sportuojantiems, bet ir palaiko svarbiausias sporto funkcijas.

„Iš dešimčių sporto šakų bėgimas neabejotinai yra viena prieinamiausių ir naudingiausių. Ši sporto rūšis stiprina mūsų širdies ir kraujagyslių sistemą, raumenis, mažina stresą bei gerina nuotaiką. Didėjant bėgikų skaičiui, auga ir mokslu pagrįstų sprendimų poreikis, kurie padėtų tobulėti ir dalyvauti varžybose. Todėl naujasis išmanusis laikrodis „Watch GT Runner“ pateikia sumanių sprendimų technologinėje srityje, o juos išpildyti padeda ilgaamžė baterija ir kokybiškas laikrodžio dirželis“, – nurodo Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

1. Sveikatos palaikymui ir treniruotėms

Kiekvienas šiuolaikinis išmanusis laikrodis turėtų palaikyti pažangų sveikatos stebėjimą ir padėti sportuojant.

Sveikatos stebėsenai laikrodis naudoja modernų širdies ritmo matuoklį, palaikomą naujosios „TruSeenTM 5.0+“ sistemos. Ši sistema užtikrina visą dieną trunkantį kraujo prisotinimo deguonimi (SpO2) stebėjimą. Greta šių funkcijų, laikrodžio kūrėjai pasirūpino ir nauju dirbtinio intelekto algoritmu, filtruojančiu išorės triukšmo signalus. Tai lemia dar tikslesnį širdies ritmo stebėjimą net ir intensyviai sportuojant. Be to, laikrodis pravers ir poilsio metu: prietaisas įvertina miego kokybę bei būtino poilsio laiką, tad kiekvienam vartotojui svarbiausia informacija pateikiama ir po treniruotės.

„Išmanusis laikrodis „Watch GT Runner“ daugiausiai naudos suteiks tiems, kurie išsiskiria aktyviu gyvenimo būdu. Laikrodyje įdiegta profesionali bėgimo programa „TruSport“, kuri pradedantiesiems bėgikams pateikia duomenis ir pasiūlymus dėl treniruočių intensyvumo, jų apimties ir poilsio laiko. O jau pažengę bėgikai gali išmaniai įsivertinti savo pasiektus rezultatus: jiems pateikiama ilgalaikė treniruočių rezultatų analizė. Svarbu ir tai, kad laikrodis pasižymi moderniomis vietos nustatymo technologijomis, leidžiančiomis tiksliai sekti kiekvieną treniruotę“, – sako U. Eidžiūnaitė.

2. Galinga baterija

Išmanusis „Watch GT Runner“ stebina ne tik svarbiomis funkcijomis, bet ir ilgalaikį veikimą demonstruojančia baterija.

„Naujojo laikrodžio baterija veikia net iki 14 dienų, o laikrodį naudojant intensyviai – 7 dienas. Tokia baterijos veikimo trukmė užtikrina, jog laikrodį galėsite naudoti ir laisvu nuo treniruočių laiku: darbo susitikimų, pramogų ar miego metu. Be to, „GT Runner“ palaiko greitąjį belaidį įkrovimą, kuris leidžia išmanųjį laikrodį patogiai įkrauti tiesiog akimirksniu“, – teigia U. Eidžiūnaitė.

3. Išmanus dizainas

Kad ir koks pažangus būtų išmanusis laikrodis, jis privalo turėti tvirtą laikrodžio dirželį bei korpusą. Priešingu atveju, laikrodis tampa pažeidžiamu, negali suteikti maksimalaus rezultato.

„Laikrodis „Watch GT Runner“ yra patikimas ir lengvas, sveria vos 38,5 gramus. Silikoninė laikrodžio apyrankė gaminta taip, jog ji būtų pralaidi orui bei neleistų susidaryti bakteriniam sluoksniui. Dirželis užtikrina atsparumą vandeniui, todėl treniruočių metu susidarantis prakaitas nevargina vartotojų. Be to, išmanusis laikrodis turi patogų laikrodžio korpusą, kuris yra ne tik patvarus, bet ir padidina padėties nustatymo efektyvumą“, – išskiria U. Eidžiūnaitė.

Išmaniuosius laikrodžius „Huawei Watch GT Runner“ galima įsigyti fizinėse parduotuvėse, o perkantys iki balandžio 30d. gaus išmaniąsias ausines „FreeBuds4i“ dovanų. Išmaniųjų laikrodžių kaina prasideda nuo 259 Eur.